Galvenā informācija

Avis vietnē izmanto sīkfailus. Sīkfails ir maza teksta fails, ko saglabā jūsu pārlūkprogramma, un ļauj tai atcerēties informāciju starp tīmekļa lapām un pārlūkprogrammas sesijām. Avis izmanto vairākas “pirmās puses” sīkdatnes, ko radījusi un izmantojusi Avis mājaslapa, un dažas “trešās puses” sīkdatnes, kuras mūsu vietnē radījušas “trešās puses”. Tie ļauj mums atcerēties katru rezervācijas daļu, kad jūs apmeklējat vietni, atcerēties klienta informāciju un parādīt atbilstošu saturu, pamatojoties uz jūsu izvēlētajām iespējām un braucieniem. Sīkfaili arī palīdz mums saprast lietotāju vēlmes mūsu mājaslapā, un tas nozīmē, ka mēs varam uzlabot jūsu pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.

Sīkfaili var uzglabāt tikai tekstu, kas vienmēr ir anonīms un parasti šifrēts. Avis nekad neuzglabās nekādu personisko informāciju sīkdatnē.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko ģenerē vietnes, kuras jūs apmeklējat, saglabājot sesijas datus, kuri, iespējams, vēlāk būs pieejami vietnē. Dati ļauj vietnei saglabāt jūsu informāciju starp lapām, kā arī analizēt veidu, kā jūs izmantojat vietni.

Sīkfaili ir droši – tie var glabāt tikai informāciju, kuru ievieto pārlūkprogramma, kas ir informācija, kuru lietotājs ir ievadījis pārlūkprogrammā vai kas ir iekļauta lapas pieprasījumā. Viņi nevar palaist kodu un tos nevar izmantot, lai piekļūtu jūsu datoram. Ja vietne šifrē informāciju sīkdatnē, tikai šī vietne var izlasīt šo informāciju.

Ir divi dažādi sīkfailu veidi: sesija un pastāvīga. Tie tiek izmantoti dažādām vajadzībām un satur dažādu informāciju.

Sesijas sīkfaili satur informāciju, kas tiek izmantota jūsu pašreizējā pārlūka sesijā. Šie sīkfaili tiek automātiski izdzēsti, aizverot pārlūkprogrammu. Nekas jūsu datorā netiek saglabāts pēc mājaslapas aizvēršanas.

Pastāvīgi sīkfaili tiek izmantoti, lai noturētu informāciju, kas tiek izmantota starp apmeklējumiem. Šie dati ļauj vietnēm atpazīt, ka esat atgriezies mājaslapā un attiecīgi reaģē. Pastāvīgajām sīkdatnēm ir mūža vērtība, kuru nosaka vietne, kas var atšķirties no dažām minūtēm vai vairākiem gadiem.

Kāpēc izmanto sīkfailus?
Vietne izmanto sīkfailus, lai saglabātu sesiju, kuru jūs veiciet, izmantojot vietni, sekojot jūsu rezervācijas detaļām un to, vai esat ielogojies. Tie tiek izmantoti, lai varētu parādīt produktus, kas attiecas uz jūsu izvēlēto ceļojumu.
Tīmekļa analītikas sīkfaili no mūsu partneriem Google un Adobe ļauj mums sekot līdzi klientu mijiedarbībai šajā mājaslapā. Tas dod mums vērtīgu ieskatu, kas ļauj mums uzlabot mūsu mājaslapu un mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus.
Mēs arī sadarbojamies ar partneriem, kuri ieraksta trešās puses sīkfailus, kurus reklāmdevēji izmantos citās vietnēs, lai sniegtu atbilstošas reklāmas, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas vēsturi. Šie sīkfaili neuzglabā personisko informāciju, kas ļauj citām vietnēm identificēt

Sīkfailu izslēgšana un dzēšana
 
Visas tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj ierobežot sīkfailu uzvedību vai izslēgt sīkfailus pārlūkprogrammas iestatījumos vai opcijās. Lai to izdarītu, jūs varat atrast norādījumus savā pārlūkprogrammas izvēlnē “Palīdzība”.
Izmantojot pārlūku, varat arī skatīt sīkdatnes, kas atrodas jūsu datorā, un izdzēst atlasītu sarakstu vai iztīrīt tos visus kopā.
Sīkdatnes ir tikai teksta faili, kurus var atvērt un izlasīt. Tajos esošie dati bieži tiek šifrēti, kas atbilst tīmekļa sesijai, tāpēc tās nevar izmantot nekur citur, kā vien mājaslapā, kurā tā tika rakstīta.
Izslēdzot sīkfailus, Avis mājaslapā nevarēs izveidot rezervāciju. Atspējojot sīkdatnes, tas ietekmēs arī jūsu darbību uzraudzību, izmantojot vietni, bet neapturēs analītikas kodu no jūsu vizītes atpazīšanas.

Kādas sīkdatnes izveido Avis vietne?

Sesijas sīkdatnes, kuras Avis raksta, ietver datus, kurus izmanto tīmekļa servera aparatūra, par to, kurš serveris apstrādā jūsu sesiju, jūsu autentifikācijas statusu (pret Avis klientu datubāzi) un informāciju par rezervāciju.

Neatlaidīgos sīkfailus, ko izveidojusi Avis tīmekļa vietne, izmanto mūsu tehnoloģiju partneri. Tos izmanto, lai atpazītu datu plūsmu uz vietni, kas atgriež lietotājus, nevis jaunus klientus. Informācija, kas tiek glabāta, tiek izmantota, lai sniegtu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Šo sīkfailu dzēšana neietekmē jūsu pieredzi un Avis tīmekļa vietnes funkcionalitāti.