individuāli risinājumi | fiksēts maksājums | komforts 

 

Auto līzings – ērti, droši, pārskatāmi

Pilna servisa auto līzings ir transporta risinājums, kas ļauj baudīt mobilitāti un brīvību. Pilna servisa līzings ļauj uzņēmumiem koncentrēties uz savas pamatdarbības attīstību, nezaudējot laiku un enerģiju automašīnu pārvaldībai un apkopei.

Izbaudiet ērtības un komfortu, ko sniedz Avis pilna servisa līzings – personalizēti mobilitātes risinājumi vienā ikmēneša maksājumā. Mēs sniedzam Jums laiku koncentrēties uz galveno – Jūsu biznesu un izaugsmi!

Turpinājumā uzzini vairāk par AVIS piedāvāto auto līzingu un tā priekšrocībām!

Pilna servisa līzinga piedāvājumi

Jauns
fuel icon Benzīns
Transmission icon Automātiskā pārnesumkārba
Cena no (Iekļaujot PVN 21%)
461€ mēnesi

fuel icon Benzīns
Transmission icon Automātiskā pārnesumkārba
Cena no (Iekļaujot PVN 21%)
708€ mēnesi

fuel icon Hibrīds
Transmission icon Automātiskā pārnesumkārba
Cena no (Iekļaujot PVN 21%)
484€ mēnesi

fuel icon Benzīns
Transmission icon Automātiskā pārnesumkārba
Cena no (Iekļaujot PVN 21%)
535€ mēnesi

Pilna servisa līzinga priekšrocības

AVIS pilna servisa līzings ir izdevīgs un ērts risinājums gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Izmantojot AVIS auto līzingu, saņemsi virkni administratīvu un tehnisku priekšrocību:

 • Fiksēts ikmēneša maksājums – pārskatāms un prognozējams maksājums bez slēptām papildu izmaksām visa līzinga perioda garumā. Uzņēmumiem īpaši ērta ir rēķinu administrēšana – pārbaudām, precizējam un vienotā rēķinā iekļaujam visus viena klienta rēķinus par visiem auto ar visiem papildu pakalpojumiem.
 • Apdrošināšana – AVIS nodrošina apdrošināšanas pakalpojumus, kas pilnībā atbilst klienta vēlmēm. Protams, apdrošināšanas paka ietver arī OCTA un KASKO apdrošināšanu. Tāpat lielāka līzinga autoparka gadījumā tiek sekots līdzi, lai visiem auto būtu derīgas OCTA un KASKO polises, turklāt AVIS administrē visus ar apdrošināšanas gadījumiem saistītos procesus.
 • 24/7 tehniskais atbalsts uz ceļa – automašīnas lietotājam ir iespēja sazināties ar 24h atbalsta tālruni, ja nepieciešama palīdzība uz ceļa. Tiek nodrošināta gan praktiska palīdzība uz ceļa, gan konsultācijas.
 • Tehniskās apkopes un remonts – AVIS auto līzings nodrošina to, ka automašīnai savlaicīgi tiks organizētas visas nepieciešamās apkopes, kā arī veikti remontdarbi, ja tādi būs nepieciešami un nodrošināta obligātā tehniskā apskate.
 • Sezonai atbilstošas riepas – AVIS nodrošina gan vasaras, gan ziemas sezonai atbilstošas riepas, kā arī rūpējas par nesezonas riepu glabāšanu, riepu montāžu un balansēšanu.

Par papildu maksu pieejams arī pakalpojums Maiņas automašīna – ja auto nav iespējams izmantot, piemēram, neparedzētu remontu vai citu iemeslu dēļ, piedāvājam uz laiku izmantot maiņas automašīnu. 

Auto līzings ar ērtībām

Papildus minētajām priekšrocībām, ko sniedz sadarbība ar AVIS, vari izmantot vēl citus pakalpojumus, kuri noteikti noderēs:

   • Atslēgu glabāšana – AVIS droši glabā un, ja nepieciešams, klientam izsniedz rezerves atslēgas.
   • Nobraukuma kontrole – AVIS nodrošina nobraukuma kontroli, lai salīdzinātu līgumā paredzētā nobraukuma un aktuālā nobraukuma atbilstību.
   • Degvielas karšu un maksājumu sistēmu administrēšana vēl viens papildu pakalpojums, kas ļaus ietaupīt laiku un enerģiju. AVIS izsniedz degvielas karti, samaksā un administrē rēķinus. 
   • Mašīnas tīrīšanas un mazgāšanas kartes – auto līzingā ar pilnu servisu nodrošinām mazgāšanas kartes sadarbības partneru auto mazgātavās, lai maksājumu veikšana par auto tīrīšanas un mazgāšanas pakalpojumu būtu ātrāka. Ērts papildu pakalpojums!
   • Papildu pakalpojums Lidostas stāvvieta piesakot iepriekš, pieejama lidostas stāvvieta Rīgā, Viļņā un Tallinā. Kamēr auto atstāts pie lidostas, vari tam pasūtīt arī citus nepieciešamos pakalpojumus, piemēram, mazgāšanu vai apkopi, lietderīgi izmantojot laiku, kad ar auto netiek braukts.
   • Transportēšana uz servisu un no tā – ikdienas dzīvē ar dinamisku ritmu nav sīkumu, taču ir svarīgas nianses un ērtības. AVIS nodrošina papildu pakalpojumu – iepriekš pasūtītu un saskaņotu auto transportēšanu uz servisu un no tā, lai veiktu nepieciešamos servisus.

Pilna servisa auto līzings uzņēmumam sniedz virkni būtisku priekšrocību un ērtību, kas ļauj izlīdzināt finanšu plūsmu, ietaupīt laiku un enerģiju, lai to varētu tērēt kam būtiskākam un, vissvarīgākais, baudīt mūsdienās tik nepieciešamo mobilitāti un brīvību pārvietoties. AVIS auto līzings – drošība, brīvība un komforts!

Sazinies ar mums
E-pasts: sales@avis.lv 
Tālrunis: +371 27072420